EVO-actiesets Beta

15 april 2019

De EVO-actiesets van Beta

In de EVO-actiesets van Beta staan verschillende acties op het gebied van gereedschapswagens. Hieronder hebben we aantal acties uitgelicht. 

De gereedschapswagen C33

De gereedschapswagen C33 van Beta in een feloranje kleur heeft de volgende kenmerken:

  • Beschikt over 8 laden
  • Heeft een kogelgelagerde geleiding
  • Centraal veiligheidsslot aan de voorzijde
  • ABS werkblad op een werkhoogte van 101 cm
  • 4 wielen 125 mm
  • Het totale draaggewicht is 1000kg

Het werkblad van de gereedschapswagen is strak georganiseerd. Er zijn namelijk verschillende uitsparingen en houders gemaakt waar het gereedschap in kan. Daarnaast heeft het werkblad een ergonomische werkhoogte van 101 cm.  Het blad heeft een V-vormige uitsparing zodat u uw werkstuk makkelijk kunt fixeren. Verder is de wagen robuust en heeft het een draaggewicht van 1000kg. De lades zijn voorzien van kogelgelagerde ladegeleiding en de ladegreep is vervaardigd uit glasfiber met ontgrendeling over de gehele lengte van de lade. De gereedschapswagen van de EVO-actiesets van Beta heeft stootranden zodat andere objecten in de werkplaats geen beschadiging oplopen. Als laatste is de wagen voorzien van een geïntegreerde spuitbushouders en papierrolhouder aan de zijkant. Ben je benieuwd hoe deze trolley eruit ziet? 

Bekijk hier de gereedschapswagen van Beta

EVO + gereedschapset

386-delig

Bestel nu een gereedschapswagen met 7 laden die al compleet is gevuld met een 386-delige gereedschapset. Op deze manier bent u in een keer klaar en beschikt u over kwalitatief goed gereedschap van Beta. U heeft daarbij de keuze uit een oranje, rode of grijze gereedschapswagen. Een greep uit het gereedschap dat is opgenomen in deze wagen zijn steekringsleutels (M25) 40 delig, dopratelset (M105) 116 delig, schroevendraaierset (M165) 49 delig, haakse stifsleutels (M60 en M62) 23 delig/21 delig, doppenset (M125) 68 delig, Vijlenset (M231) 22 delig, microschroevendraaiers (1256/C36) 38 delig, een precisiehakenset, een set lange slagdoppen, een draadstriptang, een veiligheidsmes en een paar werkhandschoenen.  De kosten van deze gereedschapset zijn €2595,-.

Bestel hier uw gereedschapset + wagen

305-delig

Naast de 386-delige gereedschapswagen + set hebben we ook een actieprijs voor een compleet ingerichte gereedschapswagen met een 305-delige set. Ook hier kunt u kiezen uit de kleuren rood, grijs en oranje voor de gereedschapswagen. In de gereedschset is het volgende gereedschap opgenomen. Steekringsleutels (M25) 40 delig, dopratelset (M105) 116 delig, schroevendraaierset (M210) 25 delig, tangenset (M130 13 delig, haakse stifsleutels (M50 en M55) 8 delig/5 delig, Vijlenset (M231) 22 delig, microschroevendraaiers (1256/C36) 38 delig, de bitset (1686/S4) 31 delig, een precisiehakenset 4 delig, een rolbandmaat van 5 meter, een veiligheidsmes en een paar werkhandschoenen. 

Kom langs bij VVS-Techniek in Deurne

Bekijk hier de gehele actiefolder. 

Beta EVO-actiesets