Migatronic actie 2019

11 juni 2019

Er is weer een nieuwe actiefolder van Migatronic. In deze folder worden verschillende lasapparaten uitgelicht. 

Cowelder

De Cowelder is een lasrobot die ondersteuning geeft voor de lassers. Het is mogelijk de slimste en kleinste geautomatiseerde lasoplossing in de markt. De samenwerkende robot werken op een en dezelfde werkplaats samen met mensen. Met deze flexibele en eenvoudig te programmeren cobot kun jij jouw efficiëntie op het werk vergroten, vakkundige lassers voor andere taken gebruiken en dus tijd en kosten besparen. De CoWelder kan de onderdelenproductie van kleine en grote partijen verbeteren, door uniforme lasnaden van continu hoge kwaliteit te leveren. De lasrobot wordt volledig geleverd inclusief robotarm, stroombron, lastoorts en tafelstandaard, wordt samen geïnstalleerd en is te gebruiken voor Mig/MAG- en TIG-lassen. Wil jij eerst met eigen ogen zien hoe de Cowelder werkt? 

Migatronic actie Cowelder    Migatronic actie Cowelder

Vraag een demo op locatie aan

 

PI 250 watergekoeld

Dit lasapparaat wordt inclusief 4-wiels onderstel met gereedschapsbak geleverd. Dit is hét favoriete lasapparaat van de professionele TIG-lasser. Het maakt namelijk zelfs de meest geavanceerde TIG-lastaken eenvoudig. Wat krijg je erbij?

 • TIG Ergo 301 toorts 4m
 • TIG-A-Tack
 • 3 meter aansluitkabel met stekker
 • 3 meter aardkabel met klem

 

Zeta 100

Deze plasmasnijder van Migatronic is ontworpen voor werkplaatsgebruik on reparaties ter plaatse. Het is een ideaal apparaat voor snijden en gutsen. Het apparaat is robuust en draagbaar met elektriciteitsbesparende stand-byfunctie. Het aanbod omvat:

 • 6 meter plasma snijtoorts
 • 8,5 meter aansluitkabel
 • 3 meter aardkabel met klem

 

RallyMIG 161i

De lasapparaat is ontworpen om mee te nemen. Het is een éénfase-interterapparaat, waardoor je alle lasprocessen binnen handbereik hebt. MIG, MMA en TIG-lassen is geen probleem met dit apparaat. Ideaal voor goed toegeruste werkplaats, servicewagens of een hobby garage. Het aanbod omvat:

 • aansluitkabel met Schuko stekker
 • 3 meter aardkabel met klem
 • 0,6V-0,8V draadtransportrollen
 • 08V-1,0V draardtransporrrollen
 • Handgreep en draagband.

Bovenstaande apparaten kun je bekijken bij VVS-Techniek. Neem een kijkje op onze website of kom naar onze showroom in Deurne. 

Neem contact met ons op

Ben je benieuwd naar de gehele actiefolder? Bekijk hem hier:

Migatronic actie folder